Rozvolňování a termín tábora - únor 2021

Williák (Neděle, 14. Únor 2021 17:47)

Termín letošního letního stanového tábora (pokud bude moci být) bude 18. - 31. 7. 2021 s tím, že začátek a konec ještě není pevně daný. Před námi i po nás bude další turnus a ještě jsme se nedomluvili, jestli se bude začínat / končit v sobotu nebo neděli. Záleží také na případných hygienických opatřeních. V loňském roce bylo například vyžadováno, aby mezi turnusy bylo alespoň 12 hodin.

 

Dalším aktuálním tématem je konec nouzového stavu a následné rozvolňování, o kterém se teď hodně mluví. Nevíme, co bude, pokud nouzový stav skončí, stejně jako to neví nikdo. Nicméně už teď je jasné, že budeme pokračovat v online režimu - alespoň prozatím. I když se naši politici nezvládnou dohodnout, neznamená to, že bychom se měli začít chovat nezodpovědně. Pandemie tu s námi stále je a riziko nakažení a přenosu nemoci stále existuje. Rozhodli jsme se v tomto reflektovat postoj ústředí Junáka.

 

Jen okrajově doplním, že emailovou adresu i jí další podobné, na kterou jsem tuto zprávu posílal, budeme využívat i v budoucnu. Letos jsme úspěšně přijali první e-přihlášky a i díky tomuto systému je pro nás celá administrace jednodušší. Email je vytvořený skrze Skautský informační systém (tzv. SkautIS) a rodiče, kteří vyplnili e-přihlášku, by do něj měli mít přístup. Pokud si tam změní kontaktní email, měl by se změnit i v této konferenci a automaticky by měli dostávat zprávy bez toho, abychom se o změně vůbec museli dozvědět.

 

Přejeme spoustu sil do dalších dní a měsíců.

   

V pátek 29. 1. 2021 nejsou schůzky

Williák (Čtvrtek, 28. Leden 2021 18:34)

Vážení rodiče,

v pátek 29. 1. 2021 nebudou z důvodu pololetních prázdnin online schůzky.

Pokud se nic nezmění, budou pokračovat opět 5. února.

   

Aktuality v roce 2021

Williák (Středa, 6. Leden 2021 21:23)

Vážení rodiče,

nejprve bych Vám chtěl jménem všech vedoucích popřát krásný nový rok 2021. Minulý rok nebyl díky pandemii úplně jednoduchý a i ten současný bude náročný. Věříme, že jej s pozitivním pohledem všichni zvládneme a tuto obtížnou dobu překonáme. Následuje souhrn aktualit pro následující události.

 

-----PLATBA ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ 2021-----

Každý rok probíhá platba členských příspěvků na následující kalendářní rok.

- Standartní členský poplatek je letos stanoven na 600 Kč. Věříme, že se díky tomu vyhneme případnému dalšímu navyšování v následujících letech.

- Sleva za sourozence je stanovena na 50 Kč ze základní ceny tedy 550 Kč.

V ceně je zahrnuto pojištění na skautských akcích, skautský časopis a zajišťování programu.

Členské příspěvky slouží k pokrytí provozních nákladů a na jejím základě získává Junák dotace od MŠMT. Všichni vedoucí pracují dobrovolně a bez nároku na finanční kompenzaci. Zároveň jsme podporováni městem Zlín.

 

Členské příspěvky je možno platit online na účet:

238 735 656 / 0300

jako VS použijte prvních šest čísel RČ dítěte

 

Platbu je nutno provést nejpozději do neděle 24.1.2021

 

-----SCHŮZKY A AKCE-----

Vzhledem k opatřením pokračujeme v online schůzkách počínaje pátkem 8. 1. 2021. Schůzky budou probíhat stejně jako v minulém půlroce skrze Discord až do odvolání.

 

-----LETNÍ STANOVÝ TÁBOR-----

Prosím o trpělivost. Tábor intenzivně řešíme a usilujeme o termín v červenci (pravděpodobně až druhá polovina července).

 

Za celý kolektiv vedoucích

Michal Čuban - Williák

tel.: 728 401 404

   

Schůzky opět na klubovně!

Renča (Úterý, 8. Prosinec 2020 18:11)
V návaznosti na rozvolnění koronavirových opatření obnovujeme prezenční schůzky již od tohoto pátku (11.12.). Schůzky proběhnou ve standardních časech.
I nadále musíme dodržovat určitá opatření (roušky s sebou), Budeme trávit většinu času venku, proto prosíme myslete na teplé oblečení.
Pokud budeme během tohoto období opět nuceni pozastavit schůzky na klubovně, obnovíme online schůzky (jako doposud).
   

Info o rozvolňování 12/2020

Williák (Úterý, 1. Prosinec 2020 12:23)

Vážení rodiče,

 

od čtvrtka 3. 12. 2020 je možné spolu s rozvolňováním zase pořádat schůzky. V tomto týdnu se budeme radit jak budeme pokračovat do konce tohoto kalendářního roku.

Schůzky v pátek 4. 12. na 100% proběhnou ještě online podle původního plánu (viz. email, který před několika dny posílal Smíšek).

O dalších dvou schůzkách které ještě proběhnou do konce roku Vás budeme informovat. Je vysoce pravděpodobné, že alespoň letošní poslední schůzky 18. 12. proběhnou u klubovny.

Snad se touto aktualitou podařilo rozptýlit alespoň nějaké otázky.

 

   
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Táborák 2020

Tábor v KPZ