Družina bobříků

bobrici_v_zastupu Jsme kluci a holky co ještě nechodí do školy. Přesto se chceme naučit skautským dovednostem a najít si nové kamarády.

Schůzky bobříků se konají každé pondělí od 17:00 do 18:30.

Co v družině děláme?

  • na schůzkách si především hrajeme, čteme si příběhy a učíme se novým věcem
  • je pro nás důležité, abychom v naší družině vytvořili co nejlepší kamarádskou partu
  • přes rok pořádáme výpravy do okolí Zlína a před Vánoci se se zbytkem střediska podílíme na přípravě Mikulášské besídky pro rodiče a kamarády

Chceš se k nám přidat?

Moc rádi Tě uvidíme!
Neváhej a přijď se mezi nás na vlastní kůži přesvědčit, jaké to je mezi skauty.

Scházíme se v naší klubovně ve Zlíně na Mokré každé pondělí od 17:00 do 18:30. Klidně s sebou vem kamaráda, kamarádku nebo rodiče, aby se podívali, jak to u nás funguje.

Pokud si nejsi něčím jistá, klidně napiš email nebo zavolej komukoliv z našich vůdkyň. Rádi odpovíme na jakýkoliv zvídavý dotaz.

Naši vedoucí

vendy

Vendula Otrusinová (Vendy)

777 900 491
Do skautu jsem přišla už v roce 1995 a bez přestávky se mu věnuji. Kromě práce s dětmi se věnuji skautingu i na okresní a krajské úrovni. Ráda hraju na kytaru a vystudovala jsem ekonomickou školu v Praze. Taky se zajímám o historii a lovím kešky.

williak

Michal Čuban (Williák)

728 401 404
Do skautu jsem začal chodit v roce 2005. Nejsem tu sice až tak dlouho, ale dokázal jsem se za tu dobu naučit spoustu nových věcí a teď pomáhám s vedením kluků a bobříků. Od roku 2007 vydávám alespoň jednou ročně BLEtro. Jsem vystudovaný kuchař- číšník a jsem bratrem Willy.

Táborák 2020

Tábor v KPZ