Aktuality 15. 5. 2020

Koronavirus a schůzky

Od vypuknutí pandemie jsme spustili Lenochodí výzvu abychom podpořili činnost dětí doma. Cílem nebylo jim přidávat práci, které jistě už tak mají dost, ale pomoci je rozptýlit. Starším děvčatům se i přes drobné technické potíže podařilo uspořádat online schůzky holek. Jak už jsem psal výše nyní přecházíme do režimu omezeného. V praxi to znamená, že se akce mohou konat jen na jeden den, venku, s rouškami a dvoumetrovými rozestupy. Za těchto podmínek je poměrně náročné udělat schůzky, proto jsme se rozhodli začít drobnýma výpravama. Na začátek akce bude třeba donést čestné prohlášení podepsané rodičem.

 

 

Tábor

Příprava letošního tábora je v plném proudu. Bohužel v době psaní tohoto emailu zatím neznáme přesné požadavky a nevíme jestli tábor vůbec bude, ale věříme že ano. Všechny informace najdete na našem webu www.3zlin.cz v menu nalevo (Tábor 2020). Letos bude tábor na louce u Slavičína od 5.7.-18.7.2020.

Přihlášku naleznete ke stažení na stránce.

Vím, že je to kratší doba než obvykle, ale bude-li to možné zkuste přihlášku odevzdat v řádném termínu tj. do 5.6.2020.

 

 

Kroje

Na objednávku krojů je čas tak akorát. Pokud by jste měli zájem o nákup kroje, dejte mi vědět. V případě většího zájmu bychom udělali hromadnou objednávku jako každý rok.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Zimní radovánky 8.2.2020

Vánoční Tvorba 8.12.2019